Putoline 10. Balıkesir Motofest’te Motosiklet Severlerle Bir Araya Gelecek…

Dünyanın en geniş yüksek kaliteli motosiklet yağları ve bakım ürünleri yelpazesine sahip Putoline, Türkiye’nin en kapsamlı motosiklet etkinliği olan Balıkesir Motofest’te yerini aldı.

Putoline Balıkesir

4 – 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Balıkesir İkizcetepeler Mesire Alanı mevkiinde düzenlenecek olan Balıkesir Motofest etkinliğinin ana sponsorlarından olan Putoline, üstün kaliteye sahip ürün çeşitlerini motosiklet severlere sunacak.

Sadece motosiklet alanında yağ ve bakım ürünleri üreten Putoline, N-TECH® katkı teknolojisine sahip benzersiz ürünlerini etkinlik alanında sergileyecek.

Bajaj, Sym ve Kawasaki’nin tercihi Putoline

Hollanda menşeili, üstün performanslı motosiklet yağları üretimi yapan Putoline; Bajaj, Sym ve Kawasaki’nin önerdiği bir marka olarak, festival alanında motosiklet tutkunlarıyla bir araya gelecek.

N-TECH® katkı teknolojisine sahip ürünlerin tanıtımlarının yapılacağı stand alanlarında, motosiklet kullanıcıları Putoline satış ekibinden ürünler hakkında detaylı bilgi alarak, merak ettikleri soruların yanıtlarını alabilecek.

Sürpriz Yarışmalar, Çekilişler ve Ücretsiz Kask Zincir Bakımı

Putoline, ziyaretçilere gerçekleştireceği etkinlikler, yarışmalar ve dağıtacağı hediyeler ile keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlayacak.
4 – 7 Ağustos’ta Balıkesir’de düzenlenecek olan festivalde motosiklet tutkunları, Putoline ürünleri ile ücretsiz kask ve zincir bakım hizmeti alma imkânı yakalayacak.