Uzatılmış Yamaha Garantisi Hizmeti Türkiye’de Tek…

Yarattığı teknolojinin her zaman arkasında duran ve benimsediği Kando felsefesi ile kusursuz müşteri memnuniyetine odaklanan Yamaha Motor, 5 yıla kadar sınırsız kilometrede uzatılmış garanti hizmeti sunan tek marka. Üstelik devredilme özelliği ile motosikletin 2. el değerini yükselten bir avantaj oluyor.

Yamaha Servis

Yamaha Motor tüm ürün kategorilerinde yasal garanti süresi, teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 30 bin km olarak geçerli oluyor. Süre ya da km hangisi önce biterse garanti sonlanmış oluyor.  Yasal garantinin sona erdiği tarihten itibaren geçerli olan Uzatılmış Yamaha Garantisi, sınırsız kilometre avantajı sağlıyor. Uzatılmış Yamaha Garantisi, 2+1 Yıl (3 Yıl Sınırsız Kilometre), 2+2 Yıl (4 Yıl Sınırsız Kilometre), 2+3 Yıl (5 Yıl Sınırsız Kilometre) olmak üzere 3 ayrı paketten biri tercih edilerek satın alınabiliyor. Teknolojide, tasarımda ve hizmette dünyanın öncü markalarından biri olan Yamaha Motor, Türkiye’de 5 yıla kadar sınırsız kilometre fabrika garantisini sunan tek marka. Devredilebilme özelliği ile de motosiklet sahibine önemli bir avantaj yaratan Yamaha Motor motosikletlerin 2.el değerini de attırıyor.

Yüksek 2. El değeri için orijinal bakım şart.

Modeli her ne olursa olsun uzun yıllar ve sınırsız kilometreler boyunca motosikletin sorunsuz kullanılabilmesi, maksimum performans sergileyebilmesi için Yamaha servisleri kesinlikle ilk tercih olmalı.  Motosiklete yüzde yüz uyumlu orijinal yedek parçalar ile düzenli periyodik bakım ve uzmanından alınan servis hizmetleri, Yamaha motosikletin performansını uzun yıllar boyunca korumasını sağlıyor. Bu aynı zamanda motosikletin 2.el değerini de yükseltiyor. Oluşabilecek herhangi bir arızanın önüne geçebilmek ve yüksek 2. el değeri servis kullanımının en büyük ekonomik faydası.

Yetkili Yamaha servislerinde modele göre farklılaşacak şekilde 14 noktadan başlayarak 40 noktaya kadar bakım kontrolü yapılıyor. Türkiye’nin her noktasında aynı servis standartlarında hizmet verilen yetkili Yamaha servislerinde motosikletin bakımı yapılırken motosiklet sahibinin bekleme süresini en konforlu geçirmesi için özel alanlar yer alıyor.  Kullanılan orijinal yedek parçalara verilen 1 yıl garanti haricinde sunulan hizmetin de garantisi bulunuyor.