“Motorcu Dostu Trafik” Türkiye çapında etkinliklerine başladı

Motorcu Dostu Trafik

‘Motorcu Dostu Trafik’ projesi ile trafikte motosiklet ve diğer araç kullanıcılarını karşılıklı empatiye davet eden Aytemiz, proje kapsamda başlattığı Asil Özbay’la Yol Deneyimleri gezici etkinliklerinin ilk etabını başlattı. İstanbul ile başlayan rota kapsamında Temmuz ayı içinde Ankara, Samsun, Giresun, Trabzon ve Erzincan’da motosiklet severler ile bir araya gelinecek. Etkinliklerin gün ve saatleri www.motorcudostutrafik.com.tr adresinden takip edilebilecek.

Motosiklet kullanıcılarının yol rotalarına göre belirlenen şehirlerin sayısı yılsonuna kadar 24’ü bulacak. Tüm araç sürücülerine ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında; motosikletiyle üç kıtayı arşınlayan Asil Özbay, bu illerde yollara dair hikâyelerini ve güvenli sürüşün önemini anlatarak güvenlik donanımları kullanım bilincinin yükseltilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacak.

Aytemiz, Castrol, Unico Sigorta, TMF (Türkiye Motosiklet Federasyonu) ve Yuasa sponsorluğunda, MKSF (Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu), MOTED (Motosiklet Endüstrisi Derneği), Suzuki ve TMP(Türkiye Motosiklet Platformu) desteği ile gerçekleşecek etkinliklerin bu haftaki programı şu şekilde;

Motorcu Dostu Trafik etkinlik takvimi

7 Temmuz 2018, Cumartesi – Ankara
Mekân: Motto Akademi
Saat: 18:30
Adres: Aşağı İmrahor Sazlık Mevkii, No:56 06705 Çankaya / Ankara

8 Temmuz 2018, Pazar – Samsun
Mekân: 6. Samsun Motosiklet Festivali
Saat: 12:00
Adres: Atakum Belediyesi Alanlı Piknik ve Mesire Alanı Atakum / Samsun

Motorcu Dostu Trafik