Vespa’dan Yaz Aylarına Özel Fırsatlar!

Türkiye’de Doğan Holding tarafından temsil edilen; motosiklet dünyasının ikonik markalarından Vespa, yaz aylarına özel fiyat avantajları sunmayı sürdürüyor.

Vespa GTS

Ağustos ayı boyunca tüm 150 cc ve altı Vespa’lar, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 ay taksit imkanı ve yüzde sıfır faiz fırsatı ile satışa sunuluyor.  Üstelik 300 cc ve üzerindeki tüm Vespa modelleri, 40 bin TL’ye kadar avantajlı fırsatlarla kredilendirilebiliyor.

Türkiye’de Doğan Holding tarafından temsil edilen; efsane İtalyan markası Vespa, motosiklet tutkunlarına sunduğu avantajlara yenilerini ekliyor. 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak avantajlı fırsatlar kapsamında,tüm 150 cc ve altı Vespa’lar anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya kadar taksit imkanı ve yüzde sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor. Kendine özgü ikonik tasarımı ve özel renkleriyle herkesin beğenisini toplayan Vespa’nın, motosiklet tutkunlarına Ağustos ayında sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Vespa’nın 300 cc ve üzeri olan tüm modellerinde ise,anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 40 bin TL’ye kadar 9 ay taksit imkanı ve yüzde sıfır faiz fırsatı Vespa severleri bekliyor.