Yamaha Yeni Modelleri Ve Hizmetleri İle 2020 Yılında da İddiali…

Her yıl yüzbinlerin akın ettiği ve 12. kez kapılarını açacak olan Motobike İstanbul 2020, 20-23 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Tasarım ve teknolojiyi buluşturduğu modelleri, müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile sektörün öncü markası olan Yamaha’nın yeni modelleri ve yenilikleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de merakla bekleniyor.

Yamaha 2020 Modelleri

Kando felsefesi ile etkileyici tasarımlar ve öncü teknolojiler geliştirmeye odaklanan Yamaha, 2020’de de sektörü heyecanlandırmaya devam ediyor. Yeni Tracer 700 ve yenilenen MT-25’in yanı sıra TMAX Tech MAX, FJR Ultimate Edition’ı ilk kez Motobike’da görücüye çıkaracak olan Yamaha, FJR sürücülerinin merakla beklediği yeni özel rengini de tanıtacak. Aynı zamanda markanın tüm modelleri ve aksesuarları da fuarda motosiklet severleri bekleyecek. Dünya Superbike Şampiyonası’nda mücadele eden ve 2020’de Pata Yamaha takımıyla birlikte yarışacak olan Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport 300 Şampiyonası’nda Türkiye’yi başarıyla temsil edecek Bahattin Sofuoğlu, Yamaha standında motosiklet tutkunlarıyla buluşacak.

Maksimum hizmet anlayışı ile çıtayı yükseltecek

Beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine odaklanan Yamaha, 2020 yılı yaklaşımını, ‘müşteriye yeni fırsatlar ve olanaklarla en iyi deneyimleri sunarak sanatsal bir yaklaşımla mutluluk ve haz yaşatmak’ olarak belirliyor. Ürün gamını sürekli yenileyen ve farklı kullanıcı deneyimlerine göre modeller geliştiren Yamaha, sınırsız kişiselleştirme olanağı sağlayan aksesuar çeşitliliği ve fark yaratan hizmetleri ile sektörde öncü olmaya devam edecek.

Yamaha genç yeteneklerin yanında olmaya devam edecek İlk yılında dünya pistlerinde yarışacak yeni bir yarışçı çıkartan Yamaha Motor’un yeni nesil yarışçı yetiştirme programı bLU cRU, 2020 yılında da yetenek arayışına devam ediyor. 2019 yılında 680 gencin başvurduğu program kapsamında 72 genç Yamaha’dan uluslararası standartlarda eğitim alma fırsatı yakaladı. Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever, 2020’de de devam edecek olan bLU cRU projesi ile ilgili ‘Başarılı ve motosikleti seven gençlere elimizden geldiğince destek olarak dünya pistlerine kazandırmaya yönelik adımlar atmaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki gerekli destekler verilirse dünya pistlerine Türkiye’den daha çok isim çıkacak. Biz gençlere onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Pistlere başarılı Türk pilotlar kazandıracak olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz.dedi.