Total Turkey Pazarlama, Motosiklet Yağları İçin Setech’le İş Birliği Yaptı…

Türkiye’de 30 yıldır madeni yağ üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama, 1974 yılından bu yana Türkiye motosiklet sektöründe çalışmalarını sürdüren Setech ile İstanbul Avrupa yakası ve Trakya bölgelerini kapsayan bir distribütörlük anlaşması imzalayarak satış ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Total Turkey

Uzun yıllardır tüm Türkiye’ye motorsiklet yedek parçaları tedariği yapan Setech, 2004 yılında Yamaha bayiliği ile motosiklet satışına da başladı. Setech bu yıl içinde ise İstanbul Yenibosna’daki yerleşkesinde Yamaha motosiklet satışının yanı sıra servis ve yedek parça hizmetleriyle büyümesini sürdürdü. Türkiye genelinde 450’nin üzerinde bayi ile geniş bir şebekeye sahip olan Setech, dünyaca ünlü JT, Hiflofiltro, Hybrid, Scorpio, Ixrace, Speed and Strength, Gold, CZ, Lanport, IXIL gibi birçok markanın distribütörlüğünü yapıyor.

Total Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, iş birliği kapsamında İstanbul Avrupa yakası ve Trakya Bölgesi’ndeki iş ortaklarına kesintisiz ve en üst kalitede hizmet sunmaya devam edeceklerini belirtti. Emre Şanda, “Hizmet ağımızı yeni iş birlikleriyle güçlendirmekten mutluyuz. Hedefimiz, İzmir Menemen’deki fabrikamızda ürettiğimiz son teknoloji ürünlerimizi daha çok kullanıcıya ulaştırmak. Madeni yağ konusunda hem TOTAL hem de ELF markalarının tecrübelerine sahibiz. Motosikletler için ürettiğimiz 2 ve 4 zamanlı motor yağlarımız ile üstün performans ve aynı zamanda yakıt verimliliği sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz en son teknolojiyi kullanarak motordaki aşınmayı azaltan ve aşırı ısınmayı önleyen, dolayısıyla sürüş keyfini ve performansı artıran olağanüstü bir yağlama sunuyor. Ayrıca motor temizliğini üst düzeyde tutarak, kullanım ömrü ve dayanıklılığın artırılmasına da olanak sağlıyor” dedi.