Dijital Dönüşüm Kapsamında Yeni Bir Girişim: “mobilup.com.tr”

İsotlar Grup, otomotiv sektöründeki 55 yılı aşkın deneyimini yenilikçi bakış açısıyla birleştirerek faaliyet alanlarına bir yenisini daha ekliyor. Günümüzde önemli konuların başında gelen dijitalleşme ve dijital dönüşüm projeleri arasında yerini alan mobilup.com.tr ile e-ticaret ekosistemine uzun soluklu bir heyecan katmak için çok yakında yayın hayatına geçiyor.

İsotlar Grup-mobilup.com.tr

İsotlar Grup’un otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazesi üzerinden müşterilerine anında ulaşmak, ihtiyaçlarınıza güvenilir ve hızlı çözümler sunmak Mobilup.com.tr’nin en önemli amaçlarının başında geliyor.

Mobilup’ta neler var?

Sıfır otomobil, sıfır motosiklet, elektrikli araçlar, otomobil orijinal yedek parça ve aksesuar, motosiklet orijinal yedek parça ve aksesuar, ikinci el otomobil, ikinci el motosiklet, araç bakım, araç kiralama, araç koruma, mobilup filo ve servis hizmetleri kategorilerinde Mobilup.com.tr sizlerin daima yanında olacak.

-Tek bir platformda orijinal yedek parça modellerini, aksesuarlarını, koruma ve bakım ürünlerini bir araya getiriyor. Üstelik otomobil kullanıcıları için servis hizmetleri, araç kiralama ve ekspertiz hizmetleri de sunarak Mobilup, her açıdan geniş bir hizmet ağı oluşturuyor

– En uygun orijinal scooter yedek parça ve orjinal motosiklet yedek parça fiyatlarını tek bir alanda inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

– Şehir içinde ulaşım ihtiyacınıza pratik çözümler sunmak amacıyla elektrikli araç modellerini, elektrikli scooter modellerini ve elektrikli tek tekerlek ürünleri detaylı inceleyebilir ve anında online satın alabilirsiniz. Mobilup uygun fiyat politikası, orijinal ve garantili ürünler, kolay ve rahat online ödeme seçenekleri ile çok yakında yayında!